sullissivik.gl
Atorfimmut ussassaarummut oqaatsinut allanut nuunniarlutit tooruk
dansk (Danmark)

Atorfik ikkussara / Mit Job

Aasiaat Grill

Aasiaat
Ikkunneqarpoq: 09-11-2019
Piffissaq atuuffissaa naassaaq: 05-01-2020
Suliffissamut ID normut: 330102243
Atorfeqarnermi atugassarititaasut: Fuldtid
Suliassaqarfik: Hotel og restauration
Atorfiup taaguutaa: Kok
Misilittakkat - Annertunerusumik: Mad
Oqaatsit:
Dansk Læse/ tale
Engelsk Læse/ tale
Attaveqarfissamut paasissutissat

Ivan Matrosov
Imersuarmut
Oqarasuaat +299535333

Vi leder after kok til Aasiaat Grill. Kok skal være i stand til at laver russisk mad, arbejde alene og have erfaring med at arbejde i køkkenet mindst et år. Hvis du passer til vores krav, du er velkommen til at sende din ansøgning på email

Qinnuteqaaternut allakkianik ilanngussinngilatit. Taamaakkaluartoq qinnuteqaatit nassiunniarukku "Ok" tooruk, imaluunniit "Taamaatiguk" tooruk aammalu qinnuteqaqqilinnginnarni allakkiat ilanngutikkit.

Inuit akornanni attaveqaatit
LinkedIn-mut ikkuguk
Google+-mut ikkuguk
Suliffeqarfiup inissisimaffia